Jak probíhá výklad?

Tarotové karty nabízí rady a přinášejí poselství, mohou Vám pomoci při rozhodování. Nabízím výklad osobní, písemný (přes e-mail, fb) nebo telefonický.

Výklad osobní:

V plzeňském kraji dle domluvy.

Pro práci s tarotovými kartami se snažím zajistit příjemnou, relaxační atmosféru, k velkému výkladu nabízím konvičku s dobrým čajem.

Pokud tazatele nejprve zajímá obecný vhled  do jeho života, nabízím velký osobní výklad z dvaadvaceti karet velkých arkán. Poté se zaměřuji na podrobnější rozebrání situace a vysvětlení poselství, které karty přináší. Pokud tazatel přichází s konkrétními dotazy nebo jasnou představou, co se chce dozvědět, dohodneme se spolu na nejlepší formě výkladu.

Způsoby výkladů jsou uvedené na postranní liště webovek, stačí si jen vybrat 🙂

Výklad písemný

Stačí napsat zprávu nebo e-mail vyjadřující zájem o výklad a uvést, zda byste chtěli písemný/telefonický/osobní. Přidejte prosím otázky nebo témata, která Vás zajímají. Můžete připojit bližší informace o sobě, ale nejsou nezbytné.

Obvykle do druhého dne (někdy obratem) Vám odpovím a napíšu podrobnosti o platbě.

Po přijetí platby na účet Vám do tří dnů vypracuji a odešlu výklad (možné domluvit se i na kratší dobu), podle Vašeho přání opět e-mailem nebo zprávou přes messenger. V případě e-mailu prosím o potvrzení přijetí, odeslané zprávy nemusí vždy dorazit.

Výklad telefonický

Přes telefon, messenger nebo skype.

Stačí zavolat, napsat na facebook zprávu nebo e-mail vyjadřující zájem o výklad a uvést, zda byste chtěli písemný/telefonický/osobní a vaše časové možnosti 🙂

Přesný den a čas, kdy zahájíme telefonický výklad domluvíme společně (odvíjí se obvykle od přijetí platby). Prosím o dodržení smluveného času začátku výkladu, tato doba bude pro Vás vyhrazena 🙂

Opět můžete dát vědět předem otázky nebo témata, která Vás zajímají. Můžete také připojit bližší informace o sobě, ale nejsou nezbytné.