Jak probíhá výklad?

V současné době nabízím výklad karet přes videohovor, telefonicky nebo písemně.

Výklad telefonický nebo videohovor:

  • messenger: Vykladačka Irisea
  • skype : Irisea Vykladačka
  • telefon: 773988853

Stačí napsat zprávu s informací, že máte zájem o výklad ve formě videohovoru. Kontaktovat mě můžete na fb profilu nebo fb stránce https://www.facebook.com/TarotIrisea/ , skypu nebo zavolat a domluvit si termín a délku výkladu.

Během výkladu zjistíme vaši výchozí situaci i nové možnosti budoucího vývoje, budeme se blíže zabývat hledáním odpovědí na otázky, které vás zajímají či problémy, které potřebujete řešit. Je možné vyložit karty také pro celkový rozvoj osobnosti nebo pro nasměrování do dalšího života bez konkrétního problému. Cílem mých výkladů není předpovídání budoucnosti, ale nastínění dalšího možného vývoje a nalézání nových možností a odpovědí, které se dosud skrývaly za vaší vědomou myslí. K tomu je možné použít typy výkladu, uvedené pro inspiraci na stránce, nebo mít otázky vlastní. Způsob výkladu také můžeme zvolit podle potřeb tazatele 🙂

Nejdůležitější je pro mě předat co nejpřesněji poselství, které tarot přináší právě vám.

Počet vyložených karet:

libovolný

Délka/cena:

30 min/ 250 Kč

60 min/ 400 Kč

Výklad písemný

Stačí napsat zprávu nebo e-mail vyjadřující váš zájem a uvést, že máte zájem o písemný výklad. Přidejte prosím otázky nebo témata, která vás zajímají. Můžete připojit bližší informace o sobě, ale nejsou nezbytné.

Obvykle do druhého dne (někdy obratem) Vám odpovím a do tří dnů vypracuji a odešlu výklad (možné domluvit se i na kratší dobu), podle Vašeho přání opět e-mailem nebo zprávou přes messenger. V případě e-mailu prosím o potvrzení přijetí, odeslané zprávy nemusí vždy dorazit.

Počet vyložených karet: 5-6

cena: 300 Kč